E-LEARNING

learning

Naucz się angielskiego przez internet

Co to jest E-Learning?

Witamy w przyszłości! E-Learning stanowi przełom w edukacji i jest jej przyszłości. E-Learning eliminuje konieczność siedzenia w klasie z grupą kilku lub kilkunastu innych uczniów i marnowania czasu na uciążliwe dojazdy. Zamiast tego daje możliwość indywidualnej nauki przez internet, we własnym domu, w formie lekcji „jeden na jeden”, z własnym, prawdziwym nauczycielem.

Jak to działa?

Do niedawna nauka języka przez internet była praktycznie niemożliwa. Podczas gdy możliwe było doskonalenie gramatyki, nauka nowego słownictwa, to konwersacja, słuchanie i mówienie oraz aktywny kontakt z nauczycielem były w zasadzie niewykonalne.
Obecnie sytuacja ta uległa całkowitej zmianie. Przy wykorzystaniu technologii VOIP (Voice Over Internet Protocol) stało się to nie tylko możliwe, ale też wystarczająco tanie, aby nauczyć się nowego języka bez konieczności dojazdów na lekcje.
Business English Services oferuje kompletny pakiet do nauki języka angielskiego on-line dla każdego poziomu – od początkującego do zaawansowanego, od profilu ogólnego do business english; słuchanie, mówienie, czytanie, gramatyka, słownictwo oraz pisanie – wszystko to bez konieczności opuszczania zacisza swojego własnego domu lub biura.

Pakiet 1

gramatyka
czytanie
słownictwo
rozumienie
pisanie

Indywidualna nauka pod opieka nauczyciela przez internet.

Pakiet 2

gramatyka
czytanie
słownictwo
rozumienie
pisanie
+
indywidualne
konwersacje
z lektorem

Indywidualna nauka pod opieka nauczyciela przez internet + konwersacje przez Skype.