Film Striptease

W ostatnia niedzielę spotkałyśmy się ze znajomymi w klubie ażeby pogadać. Dawno się nie widziałyśmy zatem tematów było dużo. Znajome opowiadały co u nich słychać, która robiła jakiś czas temu remont czy malowanie, gdzie i kiedy zostały na wakacjach. Opowiadały wrażenia z ostatniego miesiąca , a dodatkowo polecały obejrzane filmy i przeczytane książki.

Jedna z koleżanek Ewa, polecała książkę pod znaczącym tytułem ,Striptease”. Opisywała ona z pikantnymi szczegółami wieczory kawalerskie. Autorką książki była szwedka, która większą część swojego życia spędziła na podróżowaniu. Książka opisywała jak gruntownie wygląda typowy wieczór kawalerski, jak go zorganizować i gdzie najlepiej wypada. Opisywała zwyczaje jakie można spotkać w różnorakich krajach będące tradycją na wieczór kawalerski.

W znaczącej liczbie przypadków dużych miast jedyną atrakcją na wieczór kawalerski jest striptiz. Wieczory kawalerskie trwają czasami wręcz wiele dni. Czas trwania głównej atrakcji czyli striptease wahała się głównie od 0,pięć do 2h. Dużą część zajmowała także część obejmująca picie i jedzenie. Alkoholu i najróżniejszych posiłków za każdym razem było całe mnóstwo. Były również w bardzo wielu przypadkach organizowane dyskoteki i różnorakie konkurencje sportowe. Jednakże pomimo różnic kulturowych czy wiekowych największą popularnością i tak cieszył się głównie striptiz.