Strona Linkr.pl

Linkr jest miejscem, gdzie gromadzone są najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie internauci. Linkr.pl jest dziełem osób które stworzyły serwis osemka.pl (wstyd się pewnie przyznać ale nigdy wcześniej nie widziałem tego portalu) na którym znajdziemy takie funkcjonalności jak galerie, hosting, blogi, liczniki itp. – jednym słowem rasowy portal.

Broker to pojęcie oznaczające firmę świadczącą określone usługi pośrednictwa działający na cudzy rachunek (w przeciwieństwie do dealera, czyli podmiotu działającego na własny rachunek). Jako broker ubezpieczeniowy reprezentujemy interesy ubezpieczeniowe swojego Klienta, działając na mocy pełnomocnictwa i doprowadzając do finalizacji umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się a zakładem ubezpieczeń. Specjalizuje się w pozyskiwaniu najlepszych ofert od instytucji finansowych działających na polskim rynku.

uż w styczniu 2009 roku MSWiA obetnie śląskim komendom wydatki. Powód? Podwyżki pensji funkcjonariuszy policji.
Policjantów pracujących na terenie tego województwa czeka ciężka próba. W projekcie budżetowym na rok 2009 zmniejszono wydatki na paliwo, rozmowy telefoniczne, wodę, energię i ogrzewanie, aż o 120 milionów złotych.
MSWiA tłumaczy się w banalny sposób: „Nie mieliśmy wyjścia. Na czymś trzeba oszczędzić, a dobry krawiec tak kraje, jak mu materii staje.”

Z tego powodu Rada Elektoratu zaprasza wszystkich członków Elektoratu i sympatyków 15 maja 2010 roku na wspólny spacer chodnikami Warszawy. Dzień ten nazwaliśmy Dniem Aktywności Obywatelskiej. Chcemy się spotkać, pobyć przez trzy godziny razem, zachęcić warszawiaków do działań na rzecz społeczeństwa oraz rozdając ulotki popularyzować idee Elektoratu.