Jakiego języka się uczyć?

jezyki

Decyzja co do wyboru języka wcale nie jest łatwa.

Kurs języka angielskiego

Kurs, prowadzony przez staranie dobraną kadrę, charakteryzuje się kompleksowym ujęciem materiału dydaktycznego, dopasowanym do umiejętności członków grupy. W trakcie kursu nasi lektorzy pozwolą państwu rozwinąć umiejętności językowe i efektywnie przygotują państwa do posługiwania się tym językiem. Nie oszukujmy się – język angielski to współczesne esperanto, pozwala się porozumieć praktycznie na całym świecie i jest absolutnie niezbędny w karierze zawodowej. Przeciętne wynagrodzenie osoby znającej język angielski wynosi do 1000 złotych więcej, niż osoby nie posiadającej tej umiejętności. Czy stać was na to, by nie podjąć nauki ? Z nami na pewno się uda.

Kurs języka francuskiego

Piękny, wywodzący się z łaciny język oczekuje by zaprezentować swój urok właśnie wam. Nasi lektorzy wprowadzą państwa w arkana tego języka, pozwolą rozwinąć umiejętności i opanować mowę, która uznawana jest za jeden z najważniejszych języków świata. Nieoceniony w biznesie, pozwala na łatwiejsze znalezienie zatrudnienia, także za granicą. Z pewnością stanowić będzie cenną i pożądaną umiejętność w każdym CV, nie wspominając o osobistej satysfakcji.

Kurs języka włoskiego

Oprócz Italii po włosku mówią także w Szwajcarii oraz w… Somalii. Używa się go też we Francji, zwłaszcza na Korsyce, a także na Malcie. Nieskomplikowana gramatyka sprawia, że włoski łatwo opanować, a widoczne efekty cieszą już po niedługim okresie nauki. Jeśli jeszcze nie znasz włoskiego lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje językowe, które możesz potwierdzić certyfikatem TELC honorowanym w całej Unii Europejskiej, skorzystaj z kursu Perfect Tutoring na odpowiadającym Ci poziomie.

Kurs języka hiszpańskiego

Dlaczego Hiszpański? Cóż, ludzie na trzech kontynentach porozumiewają się w tym właśnie języku. Nasze kursy pozwolą Państwu rozpocząć przygodę z Hiszpańskim, lub efektywnie kontynuować naukę i rozwijać nabyte już umiejętności. Serdecznie zapraszamy!

Kurs języka niemieckiego

Komunikacja: Językiem niemieckim posługuje się ponad 120 milionów osób w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Lichtensteinie, Luxemburgu, w niektórych regionach Belgii, północnych Włoszech oraz wschodniej Francji.
Podręczniki, z których korzystają uczestnicy naszych kursów używane są również innych równie dobrych szkołach oferujących naukę niemieckiego.

Gospodarka: Niemiecki jest kluczowym językiem w Unii Europejskiej. Dzięki przystąpieniu nowych krajów do UE został ostatecznie przezwyciężony podział Europy na Wschód i Zachód, a nowe kraje członkowskie z Europy Środkowo – Wschodniej zostały włączone w struktury gospodarcze, polityczne oraz kulturalne wspólnoty. Znajomość niemieckiego w znacznym stopniu pomaga w znalezieniu atrakcyjnej pracy.