Poszukiwanie biura

Małe biuro ma indywidualne plusy i minusy – ciasnota, brak zaplecza, kuchni itd. Ci siedzą obok siebie – co jednakże przekłada się na lepszą atmosferę i motywuje do pracy by jak najszybciej wynająć biuro o większej powierzchni i bardziej komfortowych założeniach niż dotychczasowe.

Mała Firma niezbyt duże biuro, duża firma duże biuro. W każdym zakładzie produkcyjnym na różnym etapie rozwoju czy to wzrostu, czy już stabilnego wzrostu przychodzą momenty wynajmu biura o coraz to większych powierzchniach.Sam wynajem biura ma możliwość się wydawać sprawą niezwykle najłatwiejszą i jedną z ciekawszych – kolejny etap rozwoju przedsięwzięcia.

Jednak gdy już nam przyjdzie konfrontować nasze wymagania z dostępnymi ofertami na rynku pierwotnych czy wtórnych to decyzja wyboru nie jest najprostszą. Wszelkie ustalone z góry wytyczne: cena, powierzchnia, umieszczenie, ułożenie przestrzenne itd wcale nie idą po naszej myśli.

Jak umiejscowienie jest świetna to cena jest wygórowana, jak powierzchnia i cena zachęcająca to znów daleko od centrum i skomplikowany dojazd dla klienta. Gdy decyzja odnośnie wynajmu biura już zapadnie przychodzi czas na sporządzenie optymalnej dla nas umowy wynajmu najlepiej z radą znajomego prawnika.