Wrocław – miasto turystyczne

(1)_ city

Wrocław jest zauważany jako miasto turystyczne, eksportowe i produkcyjne, w którym nadal rozwijają się spółki polskie , a dodatkowo zagraniczne. Istnieje cały czas bieżące zapotrzebowanie we Wrocławiu na tłumaczenia na angielski i z angielskiego.

Tłumaczenia ustne we Wrocławiu gwarantują między innymi przez kształcenie lingwistyczne na kierunkach uniwersyteckich jak i również na kursach indywidualnych. W mieście Wrocław tłumacz brytyjski to wyborny zawód, który cieszy się zwiększającym się powodzeniem, a coraz więcej młodych ludzi wybiera teraz taki kierunek studiów , a ponadto zawód.

Sporo ludzi decyduje się także na rozpoczęcie prywatnej działalności gospodarczej, w katalogu usług/produktów podając oferując między innymi tłumaczenia angielski czy tłumaczenia ustne.

A dodatkowo w firmach coraz powszechniejsze staje się zatrudnianie tłumacza angielskiego, który w ogromnym stopniu ułatwia kontaktu biznesowe. Wiele osób odpowiedzialnych bezpośrednio za kontakt z klientem, odbyło lub tez odbywa specjalne kursy językowe, zwiększając w ten metodę osobiste kompetencje. Stolica Dolnego Śląska staje się zatem nie tylko miastem europejskim, niemniej jednak i miastem, w którym coraz łatwiej spotkać osobę posługującą się językiem angielskim.

Wrocław został zwycięzcą tegorocznej edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu European Best Destination 2018.

Największe atrakcje Wrocławia to m.in:

  • Afrykarium – to nie tylko najpopularniejsza atrakcja słynnego wrocławskiego ZOO, ale też najchętniej odwiedzane biletowane miejsce w kraju,
  • Panorama Racławicka – monumentalny obraz przedstawiający zwycięstwo Tadeusza Kościuszki pod Racławicami,
  • Rynek z ratuszem,
  • Punkt widokowy Sky Tower,
  • Kolejkowo – największa makieta kolejowa w Polsce.

Zapraszamy też do pomocy dzieciom w Afryce .